0216 488 77 33
Halı Yıkama ve Genel Temizlik Hizmetleri
  • PROFESYONEL HALI YIKAMA ve TEMİZLİK HİZMETLERİProfesyonel Makinalarla ve Uzman Ekibimizle Siz Değerli Müşterilerimize Hızlı ve Kaliteli bir Hizmet Vermekteyiz.
  • UZMANLIKTemizlik Uzmanlık ve Hijyen Gerektiren Detaylı Bir Hizmettir.
  • HİJYENHalı yıkama sıklığı; halınızın bulunduğu odanın kullanım yoğunluğu, halınızda lekeler oluşup oluşmadığı, evinizde çocuk veya ev hayvanı bulunup bulunmaması veya ev sakinlerinin alerjisi olup olmaması gibi durumlara göre değişmektedir.
Slideshow Software for Websites by WOWSlider.com v5.0
Sayın müşterilerimiz son 5-6 yıl içerisinde sektörde büyük bir hız yakalayan halı yıkama işi maalesef ucuz halı yıkayan firma müşterilerinin büyük bir hüsrana uğratıyor. Nasıl mı? 2,5 3 TL ye halı yıkatan müşteri kapısına gelen broşür ve magnetlerle halı yıkama fabrikası diyerek inanıyor ve halılarını broşüründe olan ama aslında olmayan makinalarla arabalarla süslü püslü broşürlerini müşteriye sunuyor böyle hizmet verdiğini beyan ediyor. Müşteri halılarını veriyor ama halısını zamanında teslim etmiyor ve halılarını bozuyor veya kaybediyorlar birde müşteriye küstahca davranıyorlar. Müşteri bu tarz muhatab ve hakaretle karşılaşıyor. Bu şekilde maalesef hem müşteriyi hem de kaliteli hizmet veren firmaları da baltalıyorlar. Bize gelen veya bizi arayan müşteriler bu durumdan şikayetçi oluyor X firma halımı bozdu, halımı kaybetti vs. Bu durumlara düşmemek için siz siz olun mutlaka halı yıkatacağınız yeri görün internetten araştırın, özellikle yaz aylarında sezonluk vurgun yapan adı sanı bilinmeyen adresi dahi belli olmayan sadece cep telefonu numarası koyup sizi aldatan kişilere kanmayın.
Ne Kullanıyoruz

nezih_logoHalılarınız %100 ekolojik  ve anti alerjik

NEZİH HALI ŞAMPUANI

ile yıkanmaktadır

pendik halı yıkama pendik temizlik hizmetleri

Tüm kredi kartları geçerlidir.