0216 488 77 33
Halı Yıkama ve Genel Temizlik Hizmetleri
 • PROFESYONEL HALI YIKAMA ve TEMİZLİK HİZMETLERİProfesyonel Makinalarla ve Uzman Ekibimizle Siz Değerli Müşterilerimize Hızlı ve Kaliteli bir Hizmet Vermekteyiz.
 • UZMANLIKTemizlik Uzmanlık ve Hijyen Gerektiren Detaylı Bir Hizmettir.
 • HİJYENHalı yıkama sıklığı; halınızın bulunduğu odanın kullanım yoğunluğu, halınızda lekeler oluşup oluşmadığı, evinizde çocuk veya ev hayvanı bulunup bulunmaması veya ev sakinlerinin alerjisi olup olmaması gibi durumlara göre değişmektedir.
Slideshow Software for Websites by WOWSlider.com v5.0
temizlik hizmetleriTemizlik hizmetleri son dönemde çok önemli bir konu olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Evimizin en önemli dekorasyon parçalarından birisi de kuşkusuz halılardır. Yıkama hizmeti veren firmalar kısa zaman içerisinde halılar konusunda çok ciddi aşama kat etmişlerdir. Ancak firma olarak bizler, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına her anlamda karşılık verebilmek için çalışmalarımızı en kaliteli şekilde sonuçlandırmak amacı içerisindeyiz. Firmamız çalışma prensiplerine göre her halı için birçok önemli yıkama çeşidi sunmaktadır. Ancak bizler, sadece halılarınızı temizlemek konusu ile ilgilenmiyoruz. Elif Temizlik Hizmetleri olarak siz değerli müşteri adaylarımıza birçok farklı konuda hizmetler sunmaktayız. Son teknoloji halı yıkama ürünlerimiz ile kısa zaman içerisinde sizleri bu anlamda mutlu ediyoruz. Halı yıkama konusunda başka ne gibi hizmetler sunuyoruz? Bu konu hakkında da sizleri bilgilendirmek amacı içerisindeyiz.

Elif Temizlik Hizmetleri Portföyü

Temizlik Hizmetleri Firması olarak temizlik ve hijyen konusunda evinizde ki tüm dekorasyon ürünlerinin temizliğini yapabilmek için talip olduğumuzu da bildirmek istiyoruz. Hizmet portföyümüz, aslında birçok halı yıkama firmasında olmayan portföyler arasında yer alıyor. Bu anlamda kurmuş olduğumuz deneyimli ekibimiz ile size her anlamda en kaliteli temizlik hizmetlerini sunabilmek için çalışmalarımızı fazlası ile sürdürüyoruz. Peki hizmetlerimiz nelerdir? Temizlik hizmetleri ile sektör içerisinde ki belirgin farklılığımızı sunmak için elimizden gelen tüm gayreti göstermiş bulunuyoruz. Yıkama konusunda dünyanın önde gelen markalarının son teknoloji ürünlerini kullanıyor ve kısa süre içerisinde uzun süre kalıcı temizlik sağlayabiliyoruz. Firma olarak ülkemiz genelinde bu denli geniş bir hizmet portföyü sunan bir başka firma olduğunu düşünmüyoruz. Kısa süre içerisinde bu anlamda kalitemizi ortaya koyuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve yerinde çalışmalarımız ile siz değerli müşterilerimize hak ettiği değeri veriyoruz ve tüm ürünlerinizi en kısa süre içerisinde en temiz halleri ile birlikte sizlere sunuyoruz.

Halı Yıkama

Ev ve işyerlerinizdeki halılarınızı bizlere ulaştığında servislerimiz sipariş teslim fişi ile halılarınızı teslim alır ve fabrikamıza otomatik halı yıkama ve otomatik ütüleme özellikli halı yıkama makinesinde kurutup özel halı şampuanlarıyla  ve halı özelliğine göre yıkama yapılıp kapalı ortamda kurutulur ve özel olarak poşetlenip size teslim edilir.

Yerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara olan halılarınızı halı yıkama meç fırçayla yıkanıp arkasından güçlü vakum makinasıyla durulanıp kurutulur.

Koltuk Yıkama

Kumaş kaplı koltuk, sandalye, çekyat ve bu gibi mobilyalarınız uygun ekipman ve uzman kadromuzla ve özel olarak yapılmış koltuk yıkama fırça makinasıyla temiz ve hijyenik uygulama ile temizlenir.
Diğer Temizlik Hizmetlerimiz
 • Dış ve iç cephe cam temizliği
 • Site apartman temizliği
 • Merdiven temizliği
 • Duvar silimi
 • İnşaat sonrası temizlik
 • Cami ve ibadethane temizliği
 • Fabrika temizliği
 • Villa Temizliği
 • Gemi ve yat temizliği
 • Yangın temizliği
Ne Kullanıyoruz

nezih_logoHalılarınız %100 ekolojik  ve anti alerjik

NEZİH HALI ŞAMPUANI

ile yıkanmaktadır

pendik halı yıkama pendik temizlik hizmetleri

Tüm kredi kartları geçerlidir.