0216 488 77 33
Halı Yıkama ve Genel Temizlik Hizmetleri
  • PROFESYONEL HALI YIKAMA ve TEMİZLİK HİZMETLERİProfesyonel Makinalarla ve Uzman Ekibimizle Siz Değerli Müşterilerimize Hızlı ve Kaliteli bir Hizmet Vermekteyiz.
  • UZMANLIKTemizlik Uzmanlık ve Hijyen Gerektiren Detaylı Bir Hizmettir.
  • HİJYENHalı yıkama sıklığı; halınızın bulunduğu odanın kullanım yoğunluğu, halınızda lekeler oluşup oluşmadığı, evinizde çocuk veya ev hayvanı bulunup bulunmaması veya ev sakinlerinin alerjisi olup olmaması gibi durumlara göre değişmektedir.
Slideshow Software for Websites by WOWSlider.com v5.0

Profesyonel Halı Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Telefon veya mail yoluyla yıkanması için siparişini verdiğiniz halılarınız kapınızdan firma personellerimiz tarafından teslim fişi karşılığında alınarak üzerine barkod yapıştırılır, çuvallara konur. Böylece halılarınızın kaybolma ve karışma riski ortadan kalkar.

Firmamıza gelen halılarınıza etiketli pres yöntemiyle yeniden sabit etiket yapıştırılır, ebatları ölçülür, cinsi, boyası, yaşı gibi özellikleri incelenerek, hangi yöntemlerle ne şekilde temizleneceği ekspertlerimiz tarafından ücretsiz olarak tespit edilir.

Halının arkasının su geçirip geçirmediğini, zemine nasıl tutturulduğunu, ne tür dokuma kullanıldığını(bukle, havlı, kesik havlı v.b.) hangi liflerden yapıldığını (naylon, defin v.b.) bilmek önemlidir.

Yeni Sistem Toz Alma Makinamız ile halılarınız tek tek çarpma ve vakum etkisiyle tüm toz, kum ve tüylerinden arındırılıp yıkama esnasında diplerde oluşan çamurlaşma önlenir, böylece yıkama kalitesi artar.

Yeni Sistem Tam Otomatik Halı Yıkama Makinamız ile halılarınız tek tek eşit su ve organik şampuanlarla yıkanır.

Boru Tip Santrifüj Makinamızda halınız tek başına hasar görmeden %95 oranında kurutulur.

Özel Kurutma Alanlarımızda havalandırılır.

Yeni Sistem Hav Alma Makinamız ile halınızın tüyleri yönünde taranarak yumuşaklık ve parlaklık sağlanır, üzerindeki hav tüyleri temizlenir. Son kalite kotrolü yapılır.

Temizlenmiş halılarınız rulo yapılıp hediye verdiğimiz halı hurcuna konularak adresinize ücretsiz servisimizle teslim edilir.

Neden Profesyonel Halı Temizliği?

Düzenli halı yıkama, halılarınızı daha temiz tutmanın ve daha uzun süreli kullanmanın etkili bir yoludur.

Çok sık kullanılmayan veya insan trafiğinin yoğun olmadığı evlerde bile halılar pek çok zararlı maddeye maruz kalırlar. Halıyı düzenli olarak süpürmekle yüzeysel temizleme sağlanır ama yüzey altında biriken zararlı maddeler temizlenmez,bu nedenle birçok uzman halıların temiz gözükse bile yılda en az iki kez profesyonel olarak yıkanmasını tavsiye etmektedir. Böylece halılarda derinlemesine temizlik sağlanır ve uzun bir süre kullanılır- En önemlisi de daha rahat nefes aldığınız, sağlıklı bir yaşam mekanı sağlanmış olur.

Halınız gerçek renklerine kavuşur.

Halı yıkama sıklığı halınızın bulunduğu odanın kullanım yoğunluğuna, oluşan lekelere, evcil hayvanların bulunmasına ve ev sakinlerinin alerjisi olmasına bağlı olarak arttırılabilir.

Halı Sahiplerine Uyarılar ve Bilgilendirme!

Halılarınızın nasıl bir ortamda yıkanıp kurutulduğunu, halılarınızı vermeden önce lütfen araştırınız.

Halılarınızı yeterli makina parkuruna sahip olmayan sert zemin cilalama makinası veya yer yıkama fırçası ile yıkama işi yapan yıkamacılara, sözde halı yıkama fabrikalarına veya yağlı ortamlarda yıkama işi yapan oto yıkamacılarına teslim etmeyiniz.Halılarınızı kaldırım üstlerinde, yol kenarlarında toz, duman ve egsoz kirliliklerinde kurutmaya asla izin vermeyiniz.

Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir iş olduğu için güvenilir halı yıkama fabrikaları her zaman daha kaliteli hizmet sunmaktadır.

Düzenli olarak temizlenen halılarınızın ömrü daha uzun olur.

Halılarınız mutlaka dezenfekte edilmelidir.

Halılarınıza lekelerin yumşatılması için kullanılan, herkesin halısının üstüste topluca atıldığı, leke havuzlarına bırakılmasına izin vermeyiniz. Çünkü farklı evlere ait, farklı kirlilik düzeyindeki halılar, hijyenik açıdan aynı havuza beraberce kesinlikle bırakılmamalıdır.

El dokuma halılarınızı, kilimlerinizi deforme etmeden, renkleri birbirine karıştırmadan yıkama hizmeti vermekteyiz.

Ücretsiz servisimizle evinizden alıp, hızlı bir süreçte evinize teslim etmekteyiz.

Firma personellerimiz halılarınızı evinizin kapısından rulo olmuş şekilde teslim almakla yükümlüdürler, kesinlikle eve girmeleri yasaktır.

Tanıtımlarda kullanılan tam otomatik makina resimleri ve yazılarının hepsi firmamıza aittir. Makina resimleri yabancı site veya broşürlerden alıntı yapılmamıştır.

Halı yıkama fabrikamızı ziyaret edip makina ve ekipmanlarımızı yerinde görebilirsiniz.Bildiğiniz halı yıkamacılardan çok üstün gerçek bir temizlik elde etme imkanını sizlere sunuyoruz.

Halı Sahiplerinin Dikkat Etmesi Gereken Konular !

Her halı iplik yapısı, dokuması ve boya cinsine dikkat edilerek gerekli şekilde tekniğince temizlenmelidir, mutlaka dezenfekte edilmelidir.

Halılar yıkama makinesine girmeden önce mutlaka toz alma makinesinden geçirilmeli toz, tüy, kum v.b.yabancı maddelerden arındırılmalıdır.Aksi takdirde yapılan yıkama sadece yüzeysel görüntü olur. Halının dibinde ıslanan kumlar çamurlaşmış bir tabaka oluşturur, bu durum sağlığınız için zararlı olur.

Farklı müşterilere ait halılar aynı yerde, aynı havuzda beraberce yıkanmamalı, yere serilip üzerinde çizmelerle gezilmemelidir. Çünkü bir halıdaki kir ve mikrop diğer halıya da geçer. Biz Doğal Halı Yıkama olarak her halıyı tek tek tam otomatik makinalarda eşit su ve şampuanla yıkamaktayız.Halınızın temizliğini el makinelerindeki gibi yıkayan kişinin insiyatifine bırakmamaktayız.

Halılarınızın temizliğinde Kostik, Hypo, Bulaşık Deterjanı v.b. amacına uygun olmayan  pH değeri yüksek deterjanlar kullanılmamalıdır. Biz Doğal Halı Yıkama olarak halılarınızın temizliğini yaparken içerisinde kimyasal maddeler bulunmayan bitkisel halı yıkama şampuanlarını kullanmaktayız.

Halı yıkama firmaları için yeraltı sularını kullanmak en ucuz ekonomik çözümdür, ancak İstanbul’daki yeraltı sularının demir ve kireci boldur bu da halınızın elyaf ve renklerine zarar verir. Bu sebeple biz Doğal Halı Yıkama olarak şehir şebeke suyu kullanmaktayız.

Temizlenmiş halılarınız nakliye esnasında tozlanmaması için mutlaka hava alan malzemeyle ambalajlanmalıdır. Kesinlikle naylon poşet kullanılmamalıdır. Biz Doğal Halı Yıkama olarak sizlere, halılarınızı hediye verdiğimiz halı hurcumuzla teslim etmekteyiz.

Evcil Hayvan Olan Evlerde Halı Bakımı

Evcil Hayvan beslenen evlerde halıların temizliği önemli bir sorun haline gelebilir.

Halılarınızın üzerindeki kusmuk, idrar v.b. pislikler halı yüzeyine zarar vermekle kalmaz, halının elyafını, alt yüzeyini yıpratır. Keskin kokular oluşur. Bu tür koku ve pislenmelerin evde giderilmesi imkansızdır.

Eğer halılarınızı düzenli olarak Tam Kapsamlı Profesyonel Halı Yıkama Fabrikalarına teslim ederseniz daha uzun süreli ve daha sağlıklı kullanırsınız.

Lütfen halınızı temizletmek için fabrikaya verirken evinizde evcil hayvan beslediğiniz konusunda uyarın!

Ne Kullanıyoruz

nezih_logoHalılarınız %100 ekolojik  ve anti alerjik

NEZİH HALI ŞAMPUANI

ile yıkanmaktadır

pendik halı yıkama pendik temizlik hizmetleri

Tüm kredi kartları geçerlidir.